RODZINA NA MEDAL – gratulujemy!


Pierwszy sportowy turniej RODZINA NA MEDAL już za nami.
Z wielką radością powitaliśmy 24 rodzinne drużyny, które w wolną sobotę wybrały właśnie to wydarzenie. Była to doskonała okazja do spędzenia rodzinnie czasu i wzmożenia swojej aktywności fizycznej, podczas 3 godzin turnieju przy doskonałej pogodzie i w palącym słońcu. Tym większe brawa dla wytrwałych!
Jeden naciągnięty mięsień i jedna skręcona kostka to niewielkie straty w stosunku do zaangażowania i woli walki jaką prezentowali wszyscy uczestnicy.

cheerle.jpg
Bez względu na wiek czy płeć (od 3-latków do 50-latków) wszyscy musieli zmierzyć się z 5 konkurencjami: biegiem na 50 m, skokiem w dal z miejsca, rzutem piłką lekarską, biegiem wahadłowym czy siadem z leżenia, czyli popularnymi „brzuszkami”.


Całość nadzorował i koordynował współpracujący z fundacją i odpowiedzialny za działania sportowe Paweł Czyż.
W czasie turnieju wystąpiły także młode cheerleaderki z Akademii Piłkarskiej „Mam Talent”, z Krzeszowic, prowadzone przez panią Małgorzatę Snopczyńską-Anouar.


Najlepsze okazały się Ola i Małgorzata Manik, czyli popularne MAŃKI, które uzyskały łącznie 807 punktów.


Zaraz za nimi uplasowała się drużyna TYGRYSÓW (Jacek, Monika i Aniela Jurkiewicz oraz Karolina Szczepanik) z 711 punktami.
Natomiast trzecią lokatę zajęła SZYBKA SZÓSTKA, którą tworzyli szybki Tytus, szybka Ania, szybki Hipolit
i Daria oraz szybki Leonard Woźniakowie z pomocą jeszcze szybszej Mai Lewickiej.Ale gratulacje należą się wszystkim drużynom i szczególnie Rodzicom, którzy zachęcili swoje dzieci do wspólnego, aktywnego spędzania czasu.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki turnieju oraz kilka zdjęć i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny turniej sportowy RODZINA NA MEDAL!

Składamy podziękowania Akademii Lekkoatletycznej Wioletty Frankiewicz i Pani Wioletcie za wsparcie organizacji turnieju i nadzór merytoryczny nad zawodami oraz wszystkim ludziom dobrej woli i naszym wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Dziękujemy także panu Marianowi Lewickiemu za pomoc w dokumentacji fotograficznej wydarzenia.
Fotoreportaż także na stronie: www.dolinainformacji.pl.

logo_powiat.png
Wydarzenie było współfinansowana przez Powiat Krakowski oraz Urząd Miejski w Krzeszowicach.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA