KLUB SENIOR+ – czekamy na Was!

ZACZYNAMY NOWY SEZON!

Po ponad trzech latach opuściliśmy naszą siedzibę na ulicy Szkolnej i teraz, w bardziej przestronnym miejscu, blisko dworca PKP i dworca busów, zaczynamy na nowo nasze spotkania.

Florianówka, Kopalnia Talentów, remiza OSP przy ulicy Floriana –  różnie kojarzymy i nazywamy to miejsce. Teraz, dla nas, krzeszowickich seniorów i pracowników oraz wolontariuszy Fundacji Kobieta w Regionie, to w wyznaczone dni siedziba KLUBU SENIOR +.
Mamy nadzieję, że sąsiedztwo osiedli, łatwy dojazd dla osób spoza Krzeszowic spowoduje napływ nowych członków Klubu, którzy docenią tę inicjatywę i możliwość integracji z innymi mieszkańcami gminy.

Zapraszamy do nas:

WTORKI, od 11.00 do 15.00
ŚRODY, od 8.00 do 12.00
PIĄTKI, od 14.00 do 18.00

W środy planujemy gimnastykę i zajęcia z zakresu „zdrowy kręgosłup”, wtorki to czas na spotkania ze specjalistami różnych dziedzin, prelekcje o podróżach i przede wszystkim swobodne spotkania przy kawie i prasie.

W piątki rezerwujemy czas na warsztaty rękodzieła, spotkania kulinarne oraz – uwaga nowość! -FAJFY DLA SENIORÓW 

Niezależnie od ustalonych aktywności, zawsze możecie Państwo przyjść do nas by pogawędzić ze znajomymi, poczytać bieżącą prasę, pograć w scrabble, poczytać książkę, wypić bezpłatnie kawę czy herbatę.

O wszystkich planach i szczegółach spotkań możecie Państwo przeczytać na bieżąco na naszym profilu na FACEBOOKU – 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pomysły, propozycje! To miejsce dla Was i tworzone przez Was!

Czekamy na seniorów w KLUBIE SENIOR+ na ul. Floriana 1 w Krzeszowicach! 

***
Projekt realizowany przez Fundację Kobieta w Regionie jest finansowany ze środków Gminy Krzeszowice oraz funduszy ministerialnych.