Nagroda Starosty dla naszej Fundacji!

Z wielką radością i dumą informujemy, że Fundacja Kobieta w Regionie otrzymała kilka dni temu nagrodę Starosty Powiatu Krakowskiego dla organizacji pozarządowych wyróżniających się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2018 roku. Wniosek o to wyróżnienie został złożony przez Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej i panią prezes Teresę Piekarę.

Nagroda została wręczona w Dworze w Tomaszowicach, gdzie odbyła się szósta edycja uroczystej Gali Wręczenia Nagród Powiatu Krakowskiego.

Po raz drugi wręczono Nagrody Starosty Krakowskiego dla wyróżniających się organizacji pozarządowych i bardzo się cieszymy, że działalność Fundacji została dostrzeżona i doceniona.

❤️ Wśród nagrodzonych organizacji znalazły się również:
*Stowarzyszenie Pszczelarzy Powiatu Krakowskiego
* Stowarzyszenie z myślą o mieszkańcach regionu „Być Szczęśliwym”
* Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie.

Z serca gratulujemy!

⚽️ Gratulujemy również innemu mieszkańcowi Tenczynka, Jackowi Kuźnikowi, wiceprezesowi LKS Tęcza Tenczynek, który otrzymał Nagrodę Powiatu Krakowskiego za znakomite osiągnięcia w działalności sportowej w kategorii działacz. Jacku, wielkie brawa! ⚽️

Jesteśmy dumni również z tego, że wśród nagrodzonych znalazł się Daniel Kubler, folklorysta, multiinstrumentalista, przyjaciel Fundacji, który w ubiegłym roku wraz z Moniką Dudek nagrał płytę „Daleko ta brat na wojnie. Zapomniane pieśni podkrakowskich wsi”. Daniel otrzymał Nagrodę Główną Powiatu Krakowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

*

Otrzymana od starosty nagroda finansowa w kwocie 3500 złotych zostanie przeznaczona na działalność statutową Fundacji, być może na sfinansowanie wydawnictwa związanego z tradycją regionu.

Przy tej okazji bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Zięć, dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy oraz pracownikom tego biura, bo to właśnie dzięki bardzo życzliwej i dobrej współpracy z nimi możemy realizować projekty na terenie powiatu krakowskiego.